Dlaczego my?


Jakościowy ruch


Nasza wyszukiwarka korzysta z zaawansowanych rozwiązań w zakresie pozycjonowania i pozyskiwania jakościowego ruchu z innych źródeł. Dzięki temu jesteśmy agregatem sporej liczby zapytań dotyczących Twojej oferty czy usługi.

GWARANCJA RUCHU


W ramach naszych płatnych pakietów dostajesz gwarancję ruchu na bazie systemu Google Analytics. Statystyki wejść na wizytówkę dostępne są na zamówienie. Na bieżąco monitorujemy postępy w pozyskiwaniu ruchu do Twojej wizytówki. Korzystając z naszych płatnych pakietów otrzymujesz zatem nie tylko prestiżowe miejsce reklamowe, ale także konkretną liczbę wizyt i kontaktów potencjalnych Klientów z Twoją marką, ofertą lub usługą.

POZYCJONOWANIE


Linki z naszego serwisu, odsyłające do Twojej domeny są linkami typu ‘follow’ – przekazują zatem moc pozycjonerską i stanowią kolejny wartościowy link, wspierający pozycjonowanie Twojego serwisu. Wysoki Page Rank oraz Trust Rank naszej domeny dodatkowo zwiększa wartość takiego linku, który w płatnych systemach SEO może kosztować znacznie więcej, przy mniejszych realnych efektach z pozycjonowania.

RABATY


Wykupując płatny pakiet w naszym serwisie zyskujesz możliwość skorzystania ze znacznych rabatów na wybrane usługi:
- Pozycjonowanie – rabat 25% na usługi pozycjonowania u certyfikowanego partnera Google – firmy AdLike – skorzystaj z rabatu
- Adwords – odbierz kupon Google Adwords o wartości 250 zł na korzystanie z usługi Google Adwords od certyfikowanego partnera Google – firmy AdLike – odbierz kupon
- Mailing reklamowy – skorzystaj z rabatu 25% na bazę mailingową Firmypolskie.pl – skorzystaj z rabatu

MODUŁY


Zespół Firmypolskie.pl stale pracuje nad poprawą świadczonych usług, co objawia się wciąż nowymi dodatkami i modułami dedykowanymi poszczególnym branżom. Nasze wizytówki traktujemy jako narzędzie sprzedażowe – Twoją drugą stronę www, która nie tylko pozwala szybciej i skuteczniej znaleźć cię w Internecie ale w rzeczywisty sposób sprzedaje!

lIMIT ILOŚCI PAKIETÓW


W ramach świadczonych usług obowiązuje nas limit ilości pakietów dostępnych w ramach konfiguracji: Słowo kluczowe + Miejscowość. Oznacza to, że dla danego zestawu słowa kluczowego i miejscowości otrzymujesz gwarancję określonej pozycji w wynikach wyszukiwania. Jeśli limit ilości pakietów zostanie wykorzystany dla danego pakietu, na dany rok – każdy kolejny Reklamodawca, będzie musiał skorzystać z innego pakietu lub wybrać inne słowo kluczowe!Potrzebujesz pomocy?

skontaktuj się z nami

(+48) 22 431 28 12