Dlaczego my?


JAKOŚCIOWY RUCH


Nasz katalog korzysta z zaawansowanych rozwiązań marketingu online, które pozwalają na pozyskiwanie jakościowego ruchu z różnych źródeł. Twoja wizytówka wyświetla się osobom, które są zainteresowane zakresem świadczonych przez Ciebie usług lub produktów.

GWARANCJA ODWIEDZIN


W ramach naszych płatnych pakietów dostajesz gwarancję ruchu mierzonego na bazie systemu Google Analytics. Na bieżąco monitorujemy postępy w pozyskiwaniu ruchu do Twojej wizytówki oraz codziennie optymalizujemy jej działanie, by zapewnić Ci jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Statystyki wejść na wizytówkę dostępne są na zamówienie.

POZYCJONOWANIE


Im strona znajduje się wyżej w wynikach wyszukiwania, tym ma większą liczbę odwiedzin. Linki z naszego serwisu wspierają pozycjonowania Twojej strony. Wysoka klasyfikacja naszej domeny dodatkowo zwiększa wartość takiego linku, który w płatnych systemach może kosztować znacznie więcej, przy mniejszych realnych efektach z pozycjonowania.

NAJLEPSZA CENA


Oferujemy zróżnicowane rozwiązania na każdą kieszeń. Już podstawowa prezentacja z pakietem efektywnościowym zapewni Ci odczuwalne efekty we wzroście liczby klientów. Korzystając z naszych płatnych pakietów, otrzymujesz zatem nie tylko prestiżowe miejsce reklamowe, ale także konkretną liczbę wizyt i kontaktów potencjalnych klientów z Twoją firmą

DEDYKOWANE MODUŁY


Stale pracujemy nad doskonaleniem świadczonych usług, co objawia się wciąż nowymi dodatkami i modułami, które pomogą Ci jeszcze lepiej zaprezentować ofertę Twojej firmy. Nasze wizytówki traktujemy jako narzędzie sprzedażowe – Twoją drugą stronę www, która nie tylko pozwala szybciej i skuteczniej znaleźć Cię w Internecie, ale w rzeczywisty sposób pozyskuje klientów!

AKTYWNOŚĆ NA FANPAGE


W ramach najwyższego pakietu poprowadzimy dla Ciebie firmowy profil na Facebooku. Pozwoli on ułatwić kontakt z osobami zainteresowanymi usługami Twojej firmy oraz jeszcze lepiej promować usługi w sieci. Stworzymy unikatową strategię komunikacji, dzięki której klienci poznają lepiej ofertę Twojej firmy.