Support Staff

Support Staff leasing pracowników Warszawa

Support Staff jest Biurem Asystentek, Sekretarek i Recepcjonistek. Pełnimy rolę "biurowego pogotowia pracowniczego'". Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy są w sytuacji wymagającej nagłej interwencji i poszukują wykwalifikowanego pracownika administracyjnego.

Support Staff to zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem, posiadających odpowiednie kwalifikacje oraz dyspozycyjnych do podjęcia pracy ad hoc. Realizujemy wszelkie usługi administracyjne w perspektywie krótko- i długoterminowej; a nasza praca obejmuje zarówno firmy polskie, jak i zagraniczne (z językiem angielskim).

 

Oferta

  • Asystentki Biura Support
  • Sekretarki Biura Support
  • Recepcjonistki Biura Support
  • Copy Room

  Godziny otwarcia
Poniedziałek: 8.00-16.00
Wtorek: 8.00-16.00
Środa: 8.00-16.00
Czwartek: 8.00-16.00
Piątek: 8.00-16.00
leasing pracowników, organizacja podróży służbowych, recepcjonistka na zastępstwo, pogotowie pracownicze, pracownicy zastępczy, zaspakajanie deficytów pracowników, intensyfikacja pracy, opieka administracyjna, protokołowanie spotkań, leasing personelu, outsourcing pracowniczy, praca na zastępstwo, pracownicy tymczasowi, wypożyczanie pracowników, wynajem pracownika, wynajem asystentek, asystentka tymczasowa, wynajem recepcjonistek, pomoc w delegacji, copy room, pomoc w archiwizacji, pomoc biurowa, pogotowie biurowe