PATRYK CUDEK USŁUGI BUDOWLANE

Firma budowlana Patryk Cudek Usługi Budowlane, to przedsiębiorstwo z tradycjami istniejące od lat na rynku. Jako Art-tynk prowadzone przez ojca dziś przeszło w ręce młodego pokolenia, aby nadal świadczyć usługi budowlano-remontowe na wysokim poziomie. Tynki maszynowe, cementowo-wapienne oraz tynki gipsowe, to coś, na czym znamy się najlepiej.

Jeśli potrzebujesz wylewki, możesz na nas liczyć. Wykonujemy wylewki anhydrytowe.

Wylewki maszynowe - te małe i duże wykonujemy błyskawicznie, bo wiemy dokładnie, jak to się robi.

Wylewki tarasowe wraz z lepikowaniem oraz klejeniem papy – żaden problem załatwimy od ręki.

Układanie styropianu pod wylewki-również pod ogrzewanie podłogowe.

Szeroki zakres usług budowlanych od układania płyt kartonowo gipsowych po elewację zewnętrzną budynku pozwala klientowi załatwić budowę kompleksowo. Na życzenie klienta świadczymy również prace przy układaniu kostki brukowej. Jednym słowem: z nami wybudujesz dom lepiej i szybciej.

Oprócz prac budowlanych oferujemy również drewniane klatki dla ptaków, donice ogrodowe oraz inne wyroby stolarskie.

 

Wciąż rozwijamy się, aby świadczyć usługi budowlane profesjonalnie i szybko, dlatego poszukujemy ekipy tynkarzy do pracy na cały zegar, zapewniamy prace również zimą.

Oferujemy atrakcyjne warunki pracy:

-wypłata raz w tygodniu

-sprzęt firmowy do dyspozycji pracowników.

Zatrudnimy również ekipę z własnym sprzętem. Przed wykonaniem prac dokonujemy oględzin na miejscu u klienta, wszystko ustalimy chętnie doradzimy. Pracujemy na własnym materiale lub na materiale klienta, z nami się dogadasz.

Oferta

  • wylewki anhydrytowe
  • wylewki maszynowe
  • wylewki tarasowe
  • układanie styropianu
  • układanie płyt kartonowo gipsowych
  • układanie kostki brukowej
  • tynki cementowo-wapienne
  • wykonywanie elewacji
  • wylewki w domu i garażu
  • wylewki w hali

Wylewki, wylewki maszynowe, wylewki na taras, wylewka w garażu, wylewki w domu jednorodzinnym, wylewka na hali, wylewki wielko powierzchniowe, małe wylewki, wylewki anhydrytowe, wylewki ogrzewanie podłogowe, Tynki, tynki cementowo-wapienne, tynki cementowe, tynki gipsowe, ekipa tynkarzy, tynkarze, tynkowanie, usługi tynkarskie, tynkarze firma z doświadczeniem, praca dla brygady, tynki w garażu, Elewacje, elewacja na budynku, Kostka brukowa układanie, kostka brukowa wokół domu, Układanie regipsów, regipsy, płyty karton gips, płyty kartonowo gipsowe, Skrzynie drewniane, donice drewniane, klatki do gołębnika, doniczki ogrodowe, pudła dla gołębi