Studio Oiduts

1 opinii

Studio Oiduts adaptacja wnętrz Warszawa

Nasza firma wykonuje  wykończenie mieszkań oraz lokali  pod klucz, a najlepsi pracownicy dopracowują  aranżacje co do najdrobniejszego szczegółu.

Proponujemy  kompleksowe usługi takie jak:   wykonanie projektu , pełną wizualizację, aż po posprzątanie mieszkania po remoncie. Dzięki temu odbierasz mieszkanie gotowe. Wyróżnia nas: indywidualnie podejście do każdego inwestora , trzymanie się ustalonych terminów, szeroki wybór materiałów od producentów krajowych jak i zagranicznych, precyzja każdej realizacji . Dbamy o to aby inwestycja była przyjazna dla portfela Naszego klienta.

 

Opinie

Robert Luniak

Dec 13, 2017
Jednym słowem dramat. Wykończenie małego mieszkania wycenili na 30300 na co się zgodziłem. Niestety już projekt dosłany po terminie(zgodnie z umową 21 dni), a do tego niepełny. w skład projektu wchodziła wizualizacja łazienki, którą dosłali po kolejnych trzech dniach. po wykonaniu projektu nagle ustalona cena wzrosła o 5100 i już wynosiła 35400. Złapali klienta, wiedzą, że jak się zrezygnuje, to i tak trzeba zapłacić za projekt, więc zawyżają cenę. Powinien się nimi zająć rzecznik praw konsumentów.

adaptacja wnętrz warszawa remont wnętrz warszawa tynkowanie warszawa ściana działowa montaż warszawa malowanie ścian warszawa prace wykończeniowe warszawa montaż urządzeń sanitarnych warszawa montaż urządzeń elektrycznych warszawa malowanie sufitów warszawa budowlane usługi wykańczanie wnętrz warszawa wykańczanie wnętrz - usługi warszawa wykończenie mieszkania warszawa remonty kompleksowe warszawa usługi wykończeniowe warszawa wykańczanie wnętrz warszawa