Mixremedia Sp. z o. o.

1 opinii

Mixremedia Sp. z o. o. urządzenia elektryczne warszawa Mokotów

 Mixremedia to sklep, który oferuje szeroki wachlarz usług z zakresy sprzedaży podzespołów, akcesoriów, materiałów eksploatacyjnych i części do niemal wszystkich produktów firmy SAMSUNG. Wszystkie produkty są sprowadzane na indywidualne zlecenie klienta. Oferta jest dostosowana do aktualnego zapotrzebowania rynku technologicznego, a personel dba o produkty wolne od wad. Każda część jest starannie sprawdzona pod kątem oryginalności oraz sprawności, dzięki czemu klienci maja gwarancje, że produkty są wolne od wad. Wszystkie informacje dotyczące sprzętu oraz pomoc w wyborze można uzyskać za pośrednictwem kontaktu z zespołem Mixremedia.

Oferta

  • urządzenia elektryczne warszawa
  • RTV
  • AGD
  • GPS
  • aparaty cyfrowe
  • urządzenia elektroniczne
  • serwis
  • naprawa

Opinie

Sławek

May 22, 2018
Mixremedia to Masakra , w tej firmie kupiłem baterię do odkurzacza Samsunga w grudniu 2017r , która przyszła już całkowicie rozładowana (taka bateria li-ion jest wtedy juz szrotem ) po 24 godzi ruszyła i zaczęła sie ładować. Odesłałem baterię do zwrotu lub wymianę na nową i zaraz odesłali mi ją z informacją że bateria ma napięcie w normie więc jest sprawna (kpina bo nowa bateria w odkurzaczu zamiast przysłowiowych 30-40minut jak podaje producent pracował 10min . Po następnych dwóch tygodniach bateria w odkurzaczu pracowała już tylko 1min . Odesłałem ją po 2 miesiącach (bo nie miałem wcześniej czasu się tym zająć) i oczywiście dostałem informację , że bateria jest już po gwarancji bo na nią jest tylko 3 miesięczna gwarancja (gwarancja producenta Samsung 2-lata ) , ale że mimo to sprawdzili i proces ładowania bateri przebiegł prawidłowo i bateria jest sprawna i oczywiście ją odesłali . Po czym ja zakładam ja do odkurzacza i po ich prawidłowym ładowaniu bateria w odkurzaczu pracuję 1 minutę . Kto w tej firmie pracuje to nie wiem , ale napewno nie żaden serwisant elektronik . Nigdy więcej takich firm. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

Otwarte
  Godziny otwarcia
Poniedziałek: 9-17
Wtorek: 9-17
Środa: 9-17
Czwartek: 9-17
Piątek: 9-17
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne
urządzenia elektryczne warszawa, rtv warszawa, agd warszawa ,telewizory warszawa ,monitory warszawa, lodówki warszawa ,pralki warszawa ,piekarnik do zabudowy warszawa, zmywarki warszawa, wagi elektroniczne warszawa, konsole warszawa, kamery warszawa, aparaty fotograficzne warszawa, telefony warszawa, smartfony warszawa, gps warszawa, drukarki warszawa, urządzenia elektroniczne warszawa