Żerań Barbershop - Fryzjer męski Warszawa Białołęka, Tarchomin

Nasza firma zajmuję się dostarczaniem najwyższej jakości usług z zakresu klasycznego fryzjerstwa męskiego oraz fachowego trymowania brody. Garściami czerpiemy z wzorców fryzjerstwa lat 50 i 60, oraz stylu Rockabily, w nurt którego wpisywali się tacy artyści jak Elvis Presley, Johnny Cash czy Neil Young.

Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego klienta, który przekroczy próg naszego zakładu fryzjerskiego na Białołęce. Usługę wykonujemy detalicznie, uważnie wsłuchując się w prośby i sugestie, tak aby klient wychodził od nas z uśmiechem i z pełną odpowiedzialnością mógł nas polecać dalej, o czym świadczą nasze oceny i opinie.

Nasz zakład leży w sercu nowych osiedli mieszkaniowych na Żeraniu - kilometr od historycznej już Fabryki Samochodów Osobowych.

Zapraszamy wszystkich mężczyzn z Białołęki, Tarchomina, Żerania, Bródna oraz Targówka, którzy szukają barbershopu zapewniającego najwyższą staranność w wykonywaniu usług fryzjerskich z zakresu strzyżenia i stylizacji fryzury oraz brody..

 

Termin wizyty w naszym salonie fryzjerskim dla mężczyzn na Białołęce możesz zarezerwować tutaj: Żerań Barbershop

Zapisz się do jednego z naszych specjalistów fryzjerstwa męskiego. Sprawdź zespół profesjonalnych barberów z Żerań Barbershop:

Bartek -  rezerwuj online

 

Zawitaj do naszego Barbershopu, mieszczącego się na Warszawskiej Białołęce! To miejsce dla wszystkich mężczyzn, którzy poszukują barbera z mistrzowską precyzją dbającego o nienaganny wygląd brody i fryzury!

Widzimy się na Żeraniu!

Oferta

  • Strzyżenie włosów
  • Combo: Strzyżenie + Broda
  • Strzyżenie brody
  • Long Trim: Boki nożyczkami

  Godziny otwarcia
Poniedziałek: 01.00-01.00
Wtorek: 01.00-01.00
Środa: 01.00-01.00
Czwartek: 01.00-01.00
Piątek: 01.00-01.00
barber bialoleka, barber białołęka, barber shop białołęka, barber shop tarchomin, barber tarchomin, barber warszawa białołęka, barber zeran, barber żerań, barbershop warszawa białołęka, fryzjer męski białołęka, fryzjer męski tarchomin, fryzjer męski warszawa białołęka, fryzjer męski żerań, żerań barbershop