Mechanizm Kręcenia Pizza Nocą Restauracja Warszawa

1 opinii

Mechanizm Kręcenia Pizza Nocą Restauracja Warszawa Pizzerie Warszawa

Mechanizm Kręcenia Pizza Nocą Restauracja Warszawa. Jesteśmy pizzerią specjalizującą się w dowozie pizzy nocą, na terenie całej Warszawy. Działamy 7 dni w tygodniu, od godziny 20 do 4 nad ranem.

Na rynku pojawiliśmy się  3 września 2010r i w odpowiedzi na zapotrzebowania klintów postanowliśmy rozwozić nasze smakołyki tylko noca. 

W ofercie znajdziecie wiele rodzajów pizzy, od pospolitej i najbardziej rozpoznawalenj margarity, po pizze z dodatkami orkeitnalnymi lub egzotycznycznymi. Dla naszych klintów stwarzamy możliość skomponowania swojej własnej pizzy z ulubionymi składnikami. Do każdego zamówienia dodajemy pyszne sosy.W ofercie znajdziecie   także pizzę w 100% wegańską- Go!Vegan. Oferujemy również opcję: Sklep Nocą, dzięki której dowieziemy Wam alkohol i drobne zakupy ze sklepu monopolowego. Na tle innych warszawskich pizzerii wyróżnia nas stała promocja, trwająca całą noc: przy zakupie jednej pizzy, druga 40% taniej. 

Oferta

  • pizza na dowóz
  • pizza na dowóz nocą
  • dowóz drobnych zakupów ze sklepu
  • pizza
  • vegan pizza
  • sałatki
  • napoje

Opinie

Piotr

May 05, 2017
Super pizza, polecam!

  Godziny otwarcia
Poniedziałek: 20-04
Wtorek: 20-04
Środa: 20-04
Czwartek: 20-04
Piątek: 20-04
Sobota: 20-04
Niedziela: 20-04
Pizzerie, lokale z kuchnią włoską, pizza na cieście cienkim i grubym, sieci pizzerii, pizza na telefon z dostawą do domu, pizza żoliborz warszawa, pizza warszawa, Mechanizm Kręcenia Pizza Nocą, noca, mokotów, śródmieście, bemowo, nocą, noca, ursynów, calodobowa, ursus, włochy, ochota, night pizza factory, bielany, żoliborz, z dowozem, na zamówienie, w nocy, jedzenie nocą, do 24, najlepsza, wola, praga północ