AdLike

15 opinii

AdLike Sp. z o.o. pozycjonowanie stron Warszawa

AdLike jest profesjonalną agencją interaktywną.

Naszą agencję tworzą doświadczeni i wykwalifikowani pasjonaci e-marketingu, którzy doskonale wiedzą czym jest e-biznes.

Jesteśmy zdobywcami szczytów Google oraz skutecznymi zaklinaczami wskaźników Adwords. Zajmujemy się projektowaniem niestandardowych kampanii i strategii, jesteśmy architektami niekonwencjonalnych pomysłów.

Nasza bogata oferta obejmuje linki sponsorowane, pozycjonowanie, tworzenie stron internetowych oraz e-mail marketing.

Linki sponsorowane stanowią podstawowe narzędzie sprzedażowe on-line. Oferujemy dobranie optymalnego modelu, słów kluczowych, reklam i strategii. Zintegrujemy kampanię z Google Analytics oraz zaimplementujemy kod konwersji.

Oferujemy pozycjonowanie stron. Stosujemy elastyczne modele, które oparte są na rozliczeniu "płać za sukces". Każdego Klienta traktujemy jak partnera biznesowego,  budujemy relację i sukces Klienta - na tym oparta jest nasza filozofia.

Oferujemy pełną wizualną identyfikację, czyli bannery, logotypy, strony www, strony na bazie CMS oraz materiały e-mail. Nasz kreatywny i doświadczony zespół tworzy niesamowite kreacje, które są zgodne z zasadami UX i UI oraz pozostaną w zgodzie z modą przez długie lata.

Zajmujemy się zarządzaniem profilami społecznościowymi. Przygotujemy layout, będziemy dbać o komunikację z Klientami oraz skonfigurujemy kampanię Social Media. Nasza agencja zintegruje wszystkie Twoje społecznościowe konta: Twitter, FaceBook, Google+ itp.

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu e-mail marketingu. Dobierzemy odpowiedni przekaz marketingowy oraz przygotujemy materiał do wysyłki.

Oferta

  • SEM
  • SEO
  • Strony i Sklepy Internetowe
  • Social Media Prowadzenie
  • Social Media Kampanie
  • Marketing Automation
  • Identyfikacja Wizualna
  • Google Ads
  • Facebook Ads
  • LinkedIn Ads

Nagrody i certyfikaty

Opinie

Aldona

Oct 19, 2020
Rekomenduję współpracę z tą agencją, bardzo elastyczne a jednocześnie systemowe podejście do realizowanych projektów.

Katarzyna Żmijewska

Oct 22, 2019
Z firmy AdLike jesteśmy bardzo zadowoleni z usług . Podjęliśmy z AdLike współprace na przełomie marca b.r. i przyznam szczerze że to był dobry krok. Firma AdLike bardzo nam pomogła w uzyskaniu nowych klientów Obsługa jest profesjonalna, zawsze gotowa do pomocy. AdLike Prowadzi nam również także fb- to dla nas dużo znaczy i jest to prowadzone profesjonalnie. Z czystym sumieniem polecam firmę AdLike .

Lena Nowak

Oct 23, 2019
Realizuja dla mojej firmy marketing online i jestem zadowolona, prowadza mi fejsa, insta oraz kampanie w adwords . Trafilam do nich z polecenia znajac dobra opinie od wspolnego znajomego jednego z wlascicieli agencji . polecam

Ola Stan

Nov 07, 2019
Przeprowadzone dla mojego sklepu internetowego działania semowe i seowe sprawdziły się jak najbardziej przy wykonanym tescie. Przedstawiciel agencji Pan Marcin merytorycznie i z dużym zapleczem wiedzy przeanalizował nasze potrzeby po czym wrócił z dopasowanym rozwiązaniem do naszych oczekiwań. Współpraca z każdą osobąś oddelegowaną od strony agencji do kontaktu przebiegała wzorowo, a szczególnie chcę pochwalić Panią Basię. Podsumowując kontakt super, a finalne wyniki okazały się jeszcze lepsze niż estymowane. Polecam te agencję do współpracy!

Tomek

Nov 12, 2019
porzadna firma !

Tomek

Nov 12, 2019
porzadna firma !

Paweł Iwanicki

Nov 20, 2019
Pawła, jednego z właścicieli znam od 2015 roku, to solidny człowiek o dużej wiedzy o reklamie w sieci. Zawsze rzetelnie i zrozumiale potrafi wytłumaczyć oraz doradzić co i dlaczego warto robić, polecam współpracę z jego firmą. Gwarantuje z własnego doświadczenia, że firma wykonuje tak solidnie pracę jak się tego oczekuje!

Slim Szejdi

Oct 17, 2019
Opinię o agencji Adlike wyrobiłem sobie poprzez realizowaną dla mnie usługą seo strony. Zrozumiałe zasady rozliczeń za sukces, jasno określone cele i umowa, która nie wiąże mnie na x lat, to duże plusy. Polecam tych specjalistów od pozycjonowania!

Olek Andrzej

Oct 11, 2019
Adlike swoim podejsciem, kreatywnoscia i szybkoscia dzialania zasluzyl na piatkowa opinie! Dowożone przez nich wyniki są powyżej oczekiwań, a sposób współpracy jasny i klarowny. Szczerze ich polecamy!

Łukasz

Oct 11, 2019
Również polecam Adlike. Przygotowali dla mnie stronę www oraz zajmują się jej pozycjonowaniem. W testach jest bardzo szybko co przekłada się na pozycjonowanie. Pozycjonowanie rozliczamy za efekt, który jest.

Andrzej Staniszkis

Oct 22, 2019
Od lat z nimi współpracujemy, więc opinie podpieramy długą relacją. Pomogli nam poprawić nasze rankingi w Google i dowieźli nasze cele marketingowe. Po krótkim okresie pracy nad witryną jej ranking w Google ciągle się zwiększał, a teraz zajmuje pierwsze pozycje na pierwszej stronie pod bardzo konkurencyjnym wyszukiwanych hasłach. Plusem firmy jest sprawny kontakt, zawsze możemy liczyć na merytoryczną odpowiedzieć na nasze pytanie i uzyskać wiele dobrych sugestii. Musimy powiedzieć, że agencja Adlike jest niezwykle profesjonalna, kontaktowa, pracowita.

Piotr Piotr

Oct 22, 2019
Po doświadczeniach z dużymi agencjami zaufaliśmy mniejszej firmie w lutym 2019 i to była bardzo dobra decyzja. Zespół Adlike dopasował usługi do zaplanowanego budżetu, w czym wykonują dla nas prowadzenia kanałów social media oraz pozycjonowanie strony. Temat strony jest bardzo złożony ze względu na dedykowane rozwiązanie i mimo technicznych zawiłości i wielu ograniczeń po wykonanym audycie krok po kroku opisali nam możliwości wdrożenia i priorytety. W cenie seo wykonują dla nas też content marketing, którego strategia sprawdza się świetnie. Na bardzo konkurencyjne frazy w ciągu tygodnia po ich tekstach pozycjonerskich jesteśmy na 1 stronie, a sklep powstał w czerwcu 2018, i przez rok nie mieliśmy taki wzrostów jak z Adlike. Prowadzony FanPage i Instagram osiąga założone cele, komunikacja generuje nam zaangażowania, baza naszych fanów urosła kilkukrotnie a do tego wreszcie jest to narzędzie sprzedażowe. Polecam AdLike jako kompetentną agencję marketingu internetowego!

Marcin Jaroszkiewicz

Oct 21, 2019
Współpracujemy z AdLike Sp. z o. o. od 2 lat i pomogli nam poprawić nasze rankingi i osiągnąć cele marketingowe online w Nilfisk. AdLike sp. z o. o jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na nasze pytania i zaoferować wiele dobrych sugestii. W wyniku ich kampanii Google zauważyliśmy wzrost ruchu na naszej stronie www.nilfisk.com/pl-pl Musimy powiedzieć, że AdLike Sp. z o. o były niezwykle profesjonalne, uprzejmy, skuteczny, kompetentny i niedrogi. Będziemy wdzięczni za przyszłe możliwości ponownej współpracy z nimi.

Maciej Kobyłecki - Dyrektor Zarządzający

Oct 21, 2019
Z firmą AdLike Sp z o.o. podjęliśmy współpracę od 1-go lutego 2019. Współpraca ta dotyczy promocji marki Pirelli , sieci serwisów Driver oraz sklepu internetowego oponydriver.pl w mediach społecznościowych , jak również wsparcie rozwoju i pozycjonowania sklepu oponydriver.pl. Dotychczasową współprace oceniam bardzo pozytywnie. Firma AdLike podchodzi z pełną rzetelnością i profesjonalizmem do powierzonych obowiązków. Efekty Pracy AdLike są widoczne i z optymizmem patrzymy na dalszą współpracę.

IRON GRILL

Oct 09, 2019
ZLECONA STRONE WYKONALI BARDZO PROFESJONALNIE I SZYBKO . DUZO NAM DORADZALI I POMOGLI W USPRAWNIENIU NASZEJ WIZJI , POLECAM I REKOMENDUJE ICH USLUGI !

  Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08.00-16.00
Wtorek: 08.00-16.00
Środa: 08.00-16.00
Czwartek: 08.00-16.00
Piątek: 08.00-16.00