KRIS-MAR Krzysztof Wolski

Firma Kris-Mar jest producentem bram garażowych. Zajmujemy się bramami garażowymi, bramami segmentowymi oraz automatyką bramową. W naszej ofercie znajdziecie duży wybór bram garażowych w atrakcyjnych cenach. Zamontujemy komfortowy zautomatyzowany system otwierania bramy za pomocą pilota oraz system prowadzenia dostosowany do twoich potrzeb. Po montażu zaoferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

 

Demontaż bram.

Nowoczesne bramy charakteryzują się wysokim stopniem termoizolacyjności, dzięki czemu wpływają na zmniejszenie utraty ciepła w budynku. Przed montażem jednak niezbędny jest demontaż starej bramy. Demontaż polega na usunięciu zawiasów, następnie skrzydła starej bramy i jej ramy. Po usunięciu starej konstrukcji następuje ocena stanu ściany i odpowiednie przygotowanie w zależności od rodzaju nowej bramy.

 

Montaż bramy

Oferujemy montaż bram garażowych w budynkach jednorodzinnych, pawilonach i magazynach. Ze względu na sposób otwierania drzwi wyróżniamy:

- Bramy garażowe rozwierne jednoskrzydłowe, których konstrukcja opiera się na zawiasach osadzonych w ościeżach.

- Bramy garażowe segmentowe otwierane ręcznie lub za pomocą automatycznego napędu sterowanego pilotem. Ruch drzwi odbywa się po specjalnych prowadnicach, dzięki którym nie potrzeba dodatkowego miejsca na zewnątrz i wewnątrz garażu.

- Rolowane, w których pancerzowe drzwi nawijane są na wał podobny do rolety.

Jeśli nie jesteś pewien, jaki rodzaj bramy sprawdzi się najlepiej u Ciebie, możesz liczyć na wsparcie naszych doradców.

 

Serwis bram

Każda zamontowana przez nas brama objęta jest 2-letnim okresem gwarancyjnym, który obejmuje darmowe przeglądy. W ramach serwisu pogwarancyjnego wykonujemy naprawy i konserwacje w korzystnych cenach. Ponadto nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie oferowanych przez nas rozwiązań.

Automatyka do bram

Montujemy systemy automatyki bram garażowych z domach, halach magazynowych i produkcyjnych. Nasze rozwiązania to nie tylko komfort użytkowania, ale także skuteczne zabezpieczenie przed włąmaniem.

Firma posiada certyfikat Firma Godna Zaufania potwierdzający najwyższą jakość wykonywanych usług oraz najwyższy standard obsługi klienta. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, dlatego każda brama zamontowana i wyregulowana jest z należyta starannością. Stosowane mechanizmy oraz elektronika spełniają obowiązujące normy jakościowe.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Kontakt: 530024729

bramywolski@gmail.com

www.bramy-wolski.pl/

Oferta

  • serwis bram
  • montaż bram garażowych
  • automatyka do bram
  • montaż i demontaż bram

bramy, bramy garażowe, bramy segmentowe, automatyka bramowa, montaż bram, demontaż bram, serwis bram , automatyka do bram, montaż bram garażowych