Duledo Sp. z o.o. dostawca papieru Aleksandrów Łódzki - Pisaki

Duledo Sp. z o.o. dostawca papieru Aleksandrów Łódzki,  Pisaki Aleksandrów Łódzki - Pisaki Aleksandrów Łódzki, tusze do ploterów Aleksandrów Łódzki, wyposażenie krojowni Aleksandrów Łódzki. Duledo to najwięszy europejski i niezależny dostawca papieru dla przemysłu tekstylnego.

Duledo jest importerem oraz dystrybutorem artykułów do systemów CAD-CAM, czyli w głównej mierze papieru oraz folii HDPE. Nasza oferta obejmuje włókniny, filce, otrza do noży krojniczych, pisaki, nożyczki, tusze do ploterów, taśmy termoklejące oraz części zamienne do katerów i ploterów.

Oferujemy rozwiązania z zakresu zastosowań przędz specjalnych t.j.: aramidy,przędze hybrydowe,przędze niepalne,przędze z włóknem szklanym i węglowym. Nasza oferta obejmuje również mieszanki polyester/wełna, polyester/nitka stalowa, high-vis, twaron® ciągły i cięty. Zajmujemy się również rozwiązaniami przędz specjalnych dla odzieży ochronnej dla hutników, strażaków oraz służb munudrowych. Oferujemy także osłony na silniki oraz pasy bezpieczeństwa.

Zapraszamy Państwa do zakupu naszych produktów!

 

Papier transferowy, papier do cuttera, papier do plotera, papier maskujący, papier do plotera bez kleju, papier do plotera z klejem, papier semitransparent, papier bez kleju celuozowy, papier celulozowy, papier pier bez kleju do poligrafii, papier do poligrafii, papier premium, papier do plotera makulaturowy, papier makulaturowy, papier półpergamin, papier perforowany, papier podkładowy,papier przekładkowy, papier do sublimacji, preszpan, papier preszpan, arkusz preszpan, arkusz bielony na szablony, karton cewkowy, karton duplex, karton kraft, plastik arkusz, papier Duledo, krepp papier, papiery i folia do cuttera, folia do cuttera, pisak wkład, papier producent, papier hurt, papier hurtownia, hutr papier, producent papieru, liniały, papier do tkanin poliestrowych, papier do tkanin wiskozowych, papier do tkanin wełnianych, papier do tkanin wełnopodobnych, papier do tkanin mieszankowych, papier do tkanin, taśmy termo, taśmy wzmocniane, suche kleje w rolce, klej termotopliwy, tkaniny kieszeniowa, tkaniny odblaskowe powlekane, tkaniny odblaskowe, tkaniny luminescencyjne, nici szwalnicze, nici szwalnicze meta-aramidow, przędze techniczne, przędze aramidowe, mata samogojąca, mata do cięcia, papier transferowy, papier do cuttera, papier do plotera, papier maskujący, papier do plotera bez kleju, papier do plotera z klejem, papier semitransparent, papier bez kleju celuozowy, papier celulozowy, papier pier bez kleju do poligrafii, papier do poligrafii, papier premium, papier do plotera makulaturowy, papier makulaturowy, papier półpergamin, papier perforowany, papier podkładowy, papier przekładkowy, papier do sublimacji, preszpan, papier preszpan, arkusz preszpan, arkusz bielony na szablony, karton cewkowy, karton duplex, karton kraft, plastik arkusz, papier Duledo, krepp papier, papiery i folia do cuttera, folia do cuttera, pisak wkład, papier producent, papier hurt, papier hurtownia, hutr papier, producent papieru, liniały, papier do tkanin poliestrowych, papier do tkanin wiskozowych, papier do tkanin wełnianych, papier do tkanin wełnopodobnych, papier do tkanin mieszankowych, papier do tkanin, taśmy termo, taśmy wzmocniane, suche kleje w rolce, klej termotopliwy, tkaniny kieszeniowa, tkaniny odblaskowe powlekane, tkaniny odblaskowe, tkaniny luminescencyjne, nici szwalnicze, nici szwalnicze meta-aramidow, przędze techniczne, przędze aramidowe, mata samogojąca, mata do cięcia, papier przemysłowy, papier tekstylny, papier do tekstyliów, papier do przemysłu tekstylnego, papier do przemysłu meblarskiego, papier do przemysłu samochodowego, Folia HDPE, Papier HDPE

Oferta

 •  Papier
 • Folia do Katerów
 • Pisaki i tusze do ploterów
 • Wyposażenie krojowni
 • Liniały
 • Włókniny z klejem
 • Taśmy termo i wzmacniane
 • Weby
 • Kleje
 • Filce
 • Kieszeniówki
 • Tkaniny luminescencyjne
 • Nici
 • Przędze

Otwarte
  Godziny otwarcia
Poniedziałek: 7.00-17.00
Wtorek: 7.00-17.00
Środa: 7.00-17.00
Czwartek: 7.00-17.00
Piątek: 7.00-17.00
Sobota: 8.00-16.00
Niedziela: Nieczynne
Pisaki Aleksandrów Łódzki, tusze do ploterów Aleksandrów Łódzki, wyposażenie krojowni, Pisaki, tusze do ploterów, wyposażenie krojowni, liniały, włókniny z klejem, taśmy termo, wzmacniane, weby, kleje, filce, papier do cuttera,FOLIA DO CUTTERA,PAPIER DO PLOTERA,PRZĘDZE ARAMIDOWE, PAPIER DO SUBLIMACJI, MASKUJĄCY, Duledo