F.H.U Bemi Clean

2 opinii

F.H.U Bemi Clean Beata Jarosz zajmuję się kompleksowym utrzymaniem czystości u Klientów indywidualnych, biznesowych oraz firm. Szeroko współpracuję z innymi firmami sprzątającymi świadcząc usługi podwykonawcze. Działalność firmy nastawiona jest na przyjazne klientom sprzątanie. Firma utrzymuje bardzo dobre relacje z właścicielami mieszkań, domów oraz zajmuje się sprzątaniem z użyciem zarówno profesjonalnych środków czystości, jak również środków ekologicznych. Dzięki bogatej gamie sprzętu do sprzątania oszczędzamy zarówno czas,  jak i pieniądze. Świadczymy drobne usługi sprzątania czy koszenia trawy w ogrodzie.
Rozumiejąc potrzeby  dostosowujemy się do Klienta. Jesteśmy elastyczni co do godzin sprzątania. Zaufało nam już wiele osób. Bemi Clean cechuje dokładność profesjonalne podejście do Klienta oraz wysoki poziom usług. Sprzątamy z sercem;) Jak mówią nasze Klientki „Spełniamy marzenia o czystym domu ;) „

 Zakres usług:

 -sprzątanie kompleksowe

 -sprzątanie domów,mieszkań

 -sprzątanie sklepów, biur, restauracji

 -mycie okien, witryn

 -czyszczenie parowe

 -czyszczenie fug

 -drobne usługi ogrodnicze

 -prasowanie

 Działamy na terenie Krakowa i okolic w promieniu 50 km.

Opinie

Maria Czownicka

Oct 14, 2019
Polecam serdecznie:) Szybko, dokladnie , z zaangażowaniem i w bardxo sympatycznej atmosferze a przede wszystkim z kredytem zaufania:) Dziękuję p.Beato i do zobaczenia????

Ewa Rodzinka

Aug 24, 2019
Bardzo polecam usługi Bemi Clean. Zawsze profesjonalnie, dokładnie, sprawnie i elastycznie godzinowo. A przede wszystkim polecam Panią Beatę, bo kontakt z nią jest przyjemnością. 100% zaufana osoba.

Sprzątanie domów sprzątanie biur sprzątanie po remontach sprzątanie sklepów sprzątanie hali sprzątanie magazynów sprzątanie apartamentów sprzątanie usługi sprzątające sprzątanie cennik prasownie pomoc domowa mycie okien mycie przeszkleń mycie witryn sklepowych eco sprzątanie sprzątanie ekologiczne sprzątanie klinik sprzątanie hoteli sprzątanie hosteli