4W CONSULTING & NIERUCHOMOŚCI SYLWIA SŁOMNICKA

Firma zajmuje się sprzątaniem oraz opróżnianiem pomieszczeń. W szczególności oferujemy sprzątanie po remoncie i budowie, które obejmuje również wywóz i utylizację odpadów i gruzu. Usługi przeznaczone dla osób prywatnych, które przeprowadzają remont domu lub mieszkania oraz dla firm budowlanych. W zależności od potrzeb uprzątanie terenu budowy i wywóz może odbywać się jednorazowo lub cyklicznie. 

Specjalizujemy się także w uprzątaniu pomieszczeń i wywozie zbędnych rzeczy. Dzięki opróżnieniu strychów, piwnic i garaży nasi klienci zyskują wiele wolnej przestrzeni do wykorzystania, a tym samym pozbywają się niepotrzebnych mebli i innych sprzętów. Sprzątamy domy po wyprowadzce, mieszkania przeznaczone do sprzedaży lub do generalnego remontu. Podejmujemy również większe zlecenia, jak opróżnianie hal i magazynów.

 

Co nas wyróżnia:

- do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie

- zapewniamy konkurencyjne ceny

- gwarantujemy terminowe wykonywanie zleceń

 

Usługi wykonujemy na terenie Wrocławia i okolic.

Zapraszamy do współpracy!

Oferta

  • Sprzątanie domu
  • Sprzątanie po budowie
  • Sprzątanie po remoncie
  • Opróżnianie strychów i piwnic
  • Opróżnianie hal i magazynów
  • Sprzątanie hal i magazynów

Sprzątanie domu Wrocław, Sprzątanie po budowie Wrocław, sprzątanie po remoncie Wrocław, opróżnianie strychów Wrocław, opróżnianie piwnic Wrocław, opróżnianie hali Wrocław, opróżnianie magazynów Wrocław, opróżnianie strychów Wrocław, Sprzątanie hali Wrocław, Sprzątanie magazynów Wrocław, sprzątanie piwnic Wrocław, sprzątanie strychów Wrocław, Sprzątanie mieszkań Wrocław, oczyszczanie domów Wrocław, czyszczenie piwnic, strychów, poddaszy Wrocław, sprzątanie hali magazynów, zakładów produkcyjnych Wrocław