Madness Flash Magdalena Dobrowolska

Jesteśmy szybko rozwijająca się nową Firmą na rynku. Kieruje Nami pasja i zaangażowanie w wykonywane czynności. Analizując rynek zapotrzebowania na usługi firm sprzątających okazuję sie, ze zainteresowanie jest bardzo duże.
W Naszej firmie kierujemy sie głownie jakością i to jest chyba najlepsza wizytówka. Może jesteśmy nową i mała Firmą która stawia pierwsze kroki, ale z cała pewnością możemy zapewnić , że to właśnie dlatego świadczyć będziemy usługi na wysokim poziomie w celu rozbudowania bazy stałych i zadowolonych klientów.
Usługi świadczymy na terenie Łodzi oraz okolic do 20 km.
Praca w czystym i zadbanym biurze jest przyjemna, ale również przyczynia się do zwiększenia wydajności pracy. Firma sprzątająca to świetny pomysł na to, aby w Twoim biurze zawsze panował porządek!
Warto pamiętać, że biuro  jest wizytówką przedsiębiorcy i świadczy o jego podejściu do pracy, a także do pracowników. Czystość i porządek w miejscu pracy to nie tylko sposób na lepszą atmosferę w firmie, ale również odpowiednie warunki do przyjmowania klientów – warto więc zadbać o to na co dzień!
Madness  Flash to doskonały partner dla Twojego biznesu. Zajmiemy się sprzątaniem Twoich mieszkań i apartamentów. Przygotujemy je do zaprezentowania klientowi, tak aby ułatwić Ci sprzedaż. Główny nacisk w naszej działalności kładziemy na solidność, profesjonalizm, elastyczność i dokładność .Szykujemy mieszkania do sprzedaży „pod klucz”.
Zapewniamy także fachowe sprzątanie po remoncie i budowie. Wybierając Madness Flash masz gwarancję doskonałej obsługi.
Mycie okien to pozornie prosta czynność, która potrafi zająć naprawdę dużo czasu . Największym problemem przy jej wykonywaniu są smugi pojawiające się zaraz po umyciu okna, których wyeliminowanie wymaga wielu pokładów cierpliwości i precyzji. Z tego względu duża grupa osób nie lubi myć okien, gdyż kojarzy się to z bezlitośnie pojawiającymi się smugami, nawet po kilkukrotnym przetarciu szyby. Stąd coraz większa popularność firm świadczących usługi sprzątające, w szczególności mycie okien.
Promocja! przy zamówieniu stałego sprzątania biura do końca roku 2019 mycie okien gratis.
DO ZDOBYCIA KARTA STAŁEGO KLIENTA. MOŻESZ ODEBRAĆ  6 USŁUGĘ JUŻ DO 30 % TANIEJ.
Każda ofera sprzątania przygotowana jest indywidualnie do potrzeb Klienta biorąc pod uwagę takie czynniki jak:
specyfika powierzchni,
metraż powierzchni,
częstotliwość pracy,
zakres czynności,
indywidualne życzenia klienta.

Celem ustalenia indywidualnej oferty cenowej i omówienia szczegółów współpracy proponujemy spotkanie.

 

 

Awaryjne sprzątanie, cennik mycia okien, ekipa sprzątająca, firma sprzątająca, firma sprzątająca cennik, firmy sprzątające, firmy sprzątające cennik, ile kosztuje sprzątanie domu, ile kosztuje sprzątanie mieszkania, ile za sprzątanie domu, ile za sprzątanie mieszkania, kompleksowe sprzątanie, kompleksowe sprzątanie domów, kompleksowe sprzątanie mieszkań, mycie hali, mycie klatek schodowych, mycie magazynów, mycie okien, mycie okien cena, mycie powierzchni szklanych, mycie szkół, porządki w domu, prace porządkowe, serwis sprzątający, sprzatanie biur, sprzątanie apartamentów, sprzątanie biur, sprzątanie biura cena, sprzątanie bloków, sprzątanie cennik, sprzątanie cykliczne, sprzątanie domu cennik, sprzątanie domów, sprzątanie firm, sprzątanie gabinetów, sprzątanie gabinetów kosmetycznych, sprzątanie hal, sprzątanie hosteli, sprzątanie hoteli, sprzątanie jednorazowe, sprzątanie klatek schodowych, sprzątanie lokali, sprzątanie mieszkań, sprzątanie mieszkań cennik, sprzątanie obiektów, sprzątanie osiedli, sprzątanie po budowach, sprzątanie po budowie, sprzątanie po imprezie, sprzątanie po remoncie, sprzątanie po remontach, sprzątanie pokoju, sprzątanie przychodni, sprzątanie restauracji, sprzątanie salonów fryzjerskich, sprzątanie salonów spa, sprzątanie sklepów, sprzątanie terenów zewnętrznych, sprzątanie w domu cennik, sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, szybkie sprzątanie, tanie sprzątanie, usługi mycia okien, usługi sprzątające, usługi sprzątania aleksandrów łódzki, andrespol, konstantynów łódzki, ksawerów, pabianice, tuszyn, zgierz, łódź

Nagrody i certyfikaty


sprzątanie łódz usługi sprzątające łódz sprzątanie domów łódz sprzątanie mieszkań łódz sprzątanie jednorazowe łódz sprzątanie cykliczne łódz mycie okien łódz mycie klatek schodowych łódz sprzątanie klatek schodowych łódz sprzątanie gabinetów łódz sprzątanie po remoncie łódz sprzątanie po imprezie łódz sprzątanie klatek schodowych łódz sprzątanie osiedli łódz sprzątanie apartamentów łódz sprzątanie gabinetów łódz