Na adres e-mail przypisany do wybranej wizytówki: , została wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym, po kliknięciu w który zostaniesz przeniesiony do strony logowania i zostanie przyznany Ci dostęp do Panelu Klienta wybranej wizytówki.

UWAGA: Link aktywacyjny ważny jest przez 60 minut – po tym czasie przestanie działać i niezbędne będzie ponowne zgłoszenie prośby o przypisanie wybranej wizytówki.

Jeśli nie posiadasz dostępu do adresu e-mail, przypisanego do wybranej wizytówki, e-mail ten jest nieaktualny, lub wybrana wizytówka nie ma przypisanego adresu e-mail – skontaktuj się z nami korzystając z tego formularza.

Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, na wskazany w formularzu adres e-mail, wyślemy Ci wiadomość z linkiem aktywacyjnym. W celu ułatwienia i przyspieszenia weryfikacji w polu „Źródła weryfikacji”, wymień przynajmniej 1 zaufaną stronę internetową, na której wskazany przez Ciebie adres e-mail jednoznacznie wskazuje na bezpośredni kontakt z wybraną firmą: może to być strona internetowa Twojej firmy (np. zakładka „Kontakt”), wizytówka w innych cenionych destynacjach Yellow Pages (np. pkt.pl lub pf.pl) lub strona firmy w serwisie Facebook.com.Potrzebujesz pomocy?

skontaktuj się z nami

(+48) 22 431 28 12